НајновијеСпортФоча

Сутјеска бруси форму против Младости из Гацка

Фудбалери Сутјеске угостиће у недјељу, 20. фебруара, на Градском стадиону у Фочи друголигаша Младост из Гацка у оквиру припрема за наставак сезоне.

Сусрет клубова из двије сусједне општине почеће у 14,00 часова.

Сутјеска је до сада одиграла три контролне утакмице у оквиру припрема за прољећну полусезону Прве лиге Српске.

Прије два дана ремизирала је у Источном Сарајеву, на помоћном стадиону Славије, са Фамосом из Војковића 1:1.

Фамос је повео почетком другог полувремена, а на 1:1 изједначио је Никола Мојовић у 75. минуту из пенала.

Фочацима је то био други други реми из три провјере.

Претходно су одиграли неријешено и са Слободом из Новог Града у Требињу 0:0, а у првој провјери у Илиџи су били бољи од Рудара из Брезе 4:0.

До почетка прољећне полусезоне, Сутјеска ће након сусрета са Гачанима, генералну провјеру имати 26. фебруара против Радника из Хаџића.

У првом колу прољећне полусезоне Прве лиге Српске, Фочаци 6. марта гостују Омарској.

Извор: Радио Фоча