НајновијеСпортФоча

Фудбалери поражени у Бијељини, побједа кошаркаша у Фочи

Фудбалери Сутјеске поражени су на гостовању у Бијељини од домаће Звијезде 2:1 у 21. колу Прве лиге Републике Српске.

Сутјеска је добро отворила меч и повела у 19. минуту голом Филипа Филиповића.

До краја првог полувремена, Звијезда је успјела да изједначи преко Николића у 35. минуту.

У другом полувремену, домаћин прави потпуни преокрет и стиже до цијелог плијена голом Дражића у 49. минуту.

Звијезда је овом побједом прекинула серију Сутјеске од три утакмице без пораза.

Фочаци су остали на 14. мјесту са 20 бодова, четири бода мање од 13. Славије и два више од 15. Подриња.

У наредном колу, Сутјеска ће 10. априла у Фочи угостити другопласирану Алфа Модричу.

Девета побједа кошаркаша Сутјеске

Кошаркаши Сутјеске савладали су на свом терену Студент Игокеу из Александровца са 61:56 у 21. колу Прве лиге Републике Српске.

По четвртинама је било 21:15, 12:11, 20:13, 8:17.

Сутјеску су до девете побједе у сезони предводили Милош Фимић са 14 поена, Милош Павловић и Иван Зјека са по 12.

У гостујућем саставу најбољи је био Вук Бошковић са 19 поена.

Сутјеска има девет побједа и десет пораза и у групи је са још четири екипе са таквим учинком, које су на диоби од петог до деветог мјеста.

У наредном, уједно и посљедњем колу пред плеј оф, Фочаци гостују у Приједору, екипи Спартак Приједор која има исти учинак од девет побједа и десет пораза.

Извор: Радио Фоча