НајновијеСпортФоча

Пораз кошаркаша у Источном Сарајеву

Кошаркаши Сутјеске поражени су на гостовању у Источном Сарајеву од екипе Славије која је у дербију кола славила резултатом 70:62.

У изједначеној борби током цијеле утакмице боље су се снашли домаћи играчи.

Након предности Фочака од два поена разлике, средином посљедње четвртине Славија је преузела вођство и серијом од 9:0 на два и по минута прије краја дошла до седам поена вишка.

Домаћин је минут касније стигао до двоцифрене предности, која им је омогућила мирнију завршницу сусрета.

У саставу Сутјеске најпрецизнији су били Милош Павловић са 18, Владан Радовић са 16 и Милош Фимић са 13 поена.

Код Славије најбољи су били Невен Дамјановић и Жељко Кљештан који су постигли по 13 поена.

Сутјеска је тренутно на четвртом мјесту табеле, са омјером од четири побједе и два пораза, док је Славија првопласирана.

Наредног викенда  у Фочи гостује Слобода 73 из Новог Града.

Извор: Радио Фоча